logo

Bazénové technologie

Užijte jsi  úplného komfortu ve Vašem bazénu. Dnešní trh nabízí spousty  technologií.  My Vám velice rádi poradíme , jakou technologii k Vašemu bazénu si nejlépe vybrat , aby jste  byli spokojeni  , a které produkty by pro Vás byli nejlepší a o kterých jsme 100 % přesvědčeni.. Nechceme šetřit tam kde se to nevyplatí. 

Nejčastější  doplněk bazénu je úpravna slané vody. Kombinace solonizační jednotky a mořské soli. Solinizační jednotka funguje na principu elektrolýzy , kdy se do bazénové vody rozpustí 0,35 - 0,50 %  % koncentrace soli což přibližně odpovídá slanosti lidské slzy.  Elektrolýzou slané vody dochází k uvolňování volného chlóru a k okamžité dezinfekci bazénové vody. Výhodou tohoto zařízení  je, že v bazénové vodě  necítíte  žádný chlorový zápach, i když tato technologie je pořád na bázi chloru, ionty mořské soli mají blahodárný účinek na pokožku.  

Tyto zařízení se dodávají ve variantě manuálního ovládání kdy zařízení dávkuje nastavená procenta v závislosti na provozu technologie.

Lze dodat zařízení plně automatizované , které si veškeré hodnoty měří samo. Které na základě měření vyrábí požadované množství chlóru a dávkuje ostatní chemii. 

 

 

 blog

Zajímavé články

post

Zazimování bazénu

Vážení , přiblížila se opět doba zazimování bazénů. Každý máte jistě svůj systém jak zazimovat bazén a technologii. Níže bychom chtěli pouze zmínit často opomíjené body, které na jaře vedou ke sporným situacím.Použitím zazimovacího roztoku  nejenom, že

Více informací
post

Odzimování bazénu

Odzimování bazénu -

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT