logo

Bazénové technologie

Užijte jsi  úplného komfortu ve Vašem bazénu. Dnešní trh nabízí spousty  technologií.  My Vám velice rádi poradíme , jakou technologii k Vašemu bazénu si nejlépe vybrat , aby jste  byli spokojeni  , a které produkty by pro Vás byli nejlepší a o kterých jsme 100 % přesvědčeni.. Nechceme šetřit tam kde se to nevyplatí. 

Nejčastější  doplněk bazénu je úpravna slané vody. Kombinace solonizační jednotky a mořské soli. Solinizační jednotka funguje na principu elektrolýzy , kdy se do bazénové vody rozpustí 0,35 - 0,50 %  % koncentrace soli což přibližně odpovídá slanosti lidské slzy.  Elektrolýzou slané vody dochází k uvolňování volného chlóru a k okamžité dezinfekci bazénové vody. Výhodou tohoto zařízení  je, že v bazénové vodě  necítíte  žádný chlorový zápach, i když tato technologie je pořád na bázi chloru, ionty mořské soli mají blahodárný účinek na pokožku.  

Tyto zařízení se dodávají ve variantě manuálního ovládání kdy zařízení dávkuje nastavená procenta v závislosti na provozu technologie.

Lze dodat zařízení plně automatizované , které si veškeré hodnoty měří samo. Které na základě měření vyrábí požadované množství chlóru a dávkuje ostatní chemii. 

 

 

 blog

Čištění dna a stěn vašeho bazénu patří k pravidelné údržbě. Z naší nabídky  si můžete zvolit vámi preferovaný způsob pravidelného úklidu za použití vybraného bazénového čističe: ruční bazénový kartáč, ruční bateriový vysavač nebo poloautomatický bazénový vysavač. V nabídce Vágner Pool se nacházejí také bazénové čistící roboty.

Zajímavé články

post

Zazimování bazénu

Vážení , přiblížila se opět doba zazimování bazénů. Každý máte jistě svůj systém jak zazimovat bazén a technologii. Níže bychom chtěli pouze zmínit často opomíjené body, které na jaře vedou ke sporným situacím.Použitím zazimovacího roztoku  nejenom, že

Více informací
post

Odzimování bazénu

Správný čas na přípravu bazénu na koupací sezónu poznáte podle teploty vody. Pokud už dosáhla 10°C je potřeba začít jednat. Omyjte stěny a okraje bazénu houbičkou a čistícími přípravky značky Chemoform , pomocí síťky vyberte mechanické nečistoty,

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT