logo

Bazénové příslušenství

Dodáváme bazénové příslušenství. Vylepšete svůj bazén bazénovým příslušenstvím od Bazénového centra. Bazénové příslušenství je univerzální pro všechny druhy bazénů. Používáním bazénového příslušenství můžete snížit náklady na spotřebu bazénové chemie i elektrické energie potřebné k filtrování vody. Solární plachty, Bazénové sítě, Náhradní bazénové folie, Teploměry a mnoho dalšího.

Dlažby a příslušenství :

ARDOISE:

Lemová a okolní bazénová dlažba. Dlažby v této nabídce jsou určeny pro vnitřní a vnější použití. Série ARDIOSE představuje nejucelenější řadu klasické dlažby vhodné zejména pro okolí bazénu.

Barevné provedení: Písková / Šedá / Bílá / Růžová

  

 

Zajímavé články

post

Odzimování bazénu

Odzimování bazénu - připravujeme

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací
post

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Zodpověděli jsme nejčastější otázky našich zákazníků, například jak dávkovat bazénovou chemii, jaké vybrat filtrační zařízení a jak čistit účinně bazén.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT