logo

Údržba bazénů

 

Automatické robotické vysavače :

Novinka roku 2023: výkonný a autonomní čistič bazénů - bezdrátový vysavač FREERIDER 

Možno předobjednat - dostupnost konec roku 2023

Zodiac ® , značka specializující se na design a vývoj bazénového vybavení, uspěla v odstranění překážky číslo 1, na kterou narážejí uživatelé robotů na čištění bazénů: kabel! Inovace pro větší svobodu -  bezdrátový bazénový robot Freerider TM  je novinkou roku 2023, která funguje v bazénech všech tvarů a se všemi typy obložení až do 12 x 6 m.

 Nejen ve vodě, ale i mimo bazén, protože absence kabelu usnadňuje manipulaci i přepravu. Tento výkonný, autonomní a vysoce agilní bezdrátový bazénový robot efektivně, inteligentně a zcela nezávisle čistí dno, boky a vodní linii bazénů. Freerider TM  také zajišťuje důkladné čištění bazénu díky svému vysoce výkonnému Zodiac ® patentovanému cyklonovému sání, jeho kartáčům ve tvaru vrtule a progresivní dvouúrovňové filtraci (150 mikronů + 60 miron), která obnovuje nečistoty všech velikostí.

Díky vestavěným senzorům a exkluzivnímu designu Freerider TM  optimalizuje své pohyby v bazénu. Je vybaven odolnou lithium-iontovou baterií, která zaručuje úplný cyklus čištění (2,5 hodiny) a dobije se za pouhé 4 hodiny. 

Aplikace iAquaLink podporuje tuto špičkovou technologii díky okamžitému zobrazení úrovně nabití baterie, přístupu k upozornění na konec cyklu a vzdáleným aktualizacím prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

 

Zodiac ® VOYAGER si podmaní veškerou špínu v bazénech 

Extra velké sání a progresivní dvoustupňová filtrace (150 µ/ 60 µ v závislosti na modelu) si poradí se všemi typy nečistot. Jeho kartáče ve tvaru vrtule navíc zajistí, že se všechny nečistoty zachytí ve 4litrovém filtru.  

 

Vestavěné chytré senzory pro optimální pokrytí čištění bazénu

Aby bylo zaručeno optimální pokrytí čištěním bazénu, může se VOYAGER spolehnout na své inteligentní senzory na palubě, které detekují překážky, kterým je třeba se vyhnout při pohybu tekutiny v bazénu. Elektrický robot čistí dno, stěny a vodorysku bazénů do 12 x 6 m, v závislosti na zvoleném cyklu 1h30 nebo 2h30.  

Model RE 4600iQ má také Lift System, patentovanou technologii Zodiac ® , která snižuje hmotnost robota při výstupu z vody. Stejně jako model RE 4400iQ má vestavěnou Wi-Fi konektivitu pro ovládání smartphonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace iAquaLink TM . Uživatel v reálném čase konzultuje na svém mobilním zařízení informace týkající se probíhajícího čištění a může těžit z automatických evolučních aktualizací robota. 

 

Zodiac ® Alpha iQ

Řada ALPHA iQ společnosti Zodiac: inteligentní, vysoce výkonní bazénoví roboti

 

Všimneme si především jeho elegantního designu a jeho průhledného hřbetního okna umožňujícího okamžitý pohled na filtr. Jeho futuristický vzhled okamžitě odráží technologické inovace, které obsahuje. Zodiac ® , referenční značka pro bazénové roboty, tak představuje řadu ALPHA iQ TM .

Integrované technologické inovace

Mezi jeho výkony si všimneme jeho patentovaného, ​​extrémně výkonného a dlouhotrvajícího cyklónového sání. Díky své extra velké sací schopnosti a velmi jemné filtraci (60 mikronů) nabízí optimální sběr všech druhů nečistot. 

Díky svému Sensor Nav System TM dokonale identifikuje konfiguraci bazénu, aby optimalizoval jeho pohyby a dobu čištění. Jeho tlakový senzor zefektivňuje řízení lezení po stěnách a čištění vodního potrubí v závislosti na hloubce bazénu.

Dálkové ovládání je zajištěno prostřednictvím intuitivního rozhraní aplikace iAquaLink TM , což vám umožňuje kdykoli sledovat průběh čištění. Uživatel může dokonce znát teplotu vody ve svém bazénu díky senzoru integrovanému do robota. Optimalizace a aktualizace funkcí se provádějí automaticky a vzdáleně.

Díky patentovanému systému Lift System je robot z vody lehčí. Jeho jednoduchý přístup k filtru, stejně jako viditelnost jeho průhledného okénka umožňují velmi snadné použití

Robotický vysavač ALPHA iQ RA

  • Jedná se o nástupce ověřené řady RV a jsou nejvýkonnějšími vysavači pro privátní bazény na trhu. Pohon všech 4 kol a silné čerpadlo zajišťují přilnutí na jakýkoliv povrch bazénu a překonání jakékoliv překážky. Čistí dno, stěny a hladinovou linku. Tyto vysavače mají inteligentním systém čištění "SensorNavSystem" -  spuštěním čistícího programu SMART si  RA Alpha iQ zaměří rozměr bazénu a vypočítá optimální čas čitění pro daný bazén. Tyto vysavače lze propojit s aplikací iAqualink a sledovat a ovládat je pomocí mobilního telefonu. RA 6500 iQ Alpha je vybaven tlakovým senzorem pro lepší detekci úrovně hladinové linky

   • Automatický robotický vysavač; Délka kabelu: 18 m; Max. rozměr bazénu: 12 x 6 m; Transportní vozík: Ano; Čištěná šířka: 24,5 cm; Filtrační koš: Ano (60µ v balení); Filtrační kapacita: 60, 100, 200 mic.; Filtrační plocha: 1180 / 60µ cm2; Dálkové ovládání: Ano - v rozhraní aplikace; Digitální ovládací panel: Ano
  Pohon 4x4
 • Filtrační koš 60µ v balení
 • Vortex technologie: silné a konstantní sání
 • Perfektní přilnavost na všechny druhy povrchu
 • SensorNavSystem - optimalizovaný pohyb a vyčištění celého bazénu
 • Snadno přístupný filtrační koš
 • Lift systém pro jednodušší vyjmutí robota z vody

 

 

Bateriový vysavač VEKTRO V300

 • Vysávání nečistot pod vodou
 • Dobíjecí baterie
 • Nečistoty se shromažďují ve snadno přístupném filtru z nerezové oceli
 • Vysavač lze držet za ergonomickou rukojeť nebo ho lze připojit ke standartní teleskopické tyči (není součástí dodávky)
 • Vysavač lze ponořit celý pod vodu
 • Doporučeno pro bazény s maximálním hloubkou 3 m
 • Zahrnuje 2 zaměnitelné hlavy:
  • Otočná sací hlava s kolečky pro snadné klouzání na jakémkoli povrchu bazénu pomoci spodních kartáčů
  • Rohový kartáč k vyčištění každého rohu
    
 • Specifikace:
  • Průtok: 95 l/min
  • Množství nečistot: 0,65 kg
  • Provozní doba na jedno nabití: 90 min
  • Doba nabíjení: 5–6 hodin
  • Typ baterie: Li-ion 4 000 mAh, 11,1 V
  • Bateriový vysavač; Filtrační koš: Ano; Dálkové ovládání: Ne; Průtok: 95 l/min; Množství nečistot: 0,65 kg; Max. doba chodu: 90 min.; Doba nabíjení: 5-6 hod.

Zajímavé články

post

Zazimování bazénu

Vážení , přiblížila se opět doba zazimování bazénů. Každý máte jistě svůj systém jak zazimovat bazén a technologii. Níže bychom chtěli pouze zmínit často opomíjené body, které na jaře vedou ke sporným situacím.Použitím zazimovacího roztoku  nejenom, ž

Více informací
post

Odzimování bazénu

Správný čas na přípravu bazénu na koupací sezónu poznáte podle teploty vody. Pokud už dosáhla 10°C je potřeba začít jednat. Omyjte stěny a okraje bazénu houbičkou a čistícími přípravky značky Chemoform , pomocí síťky vyberte mechanické nečistoty,

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT