logo

Novinky
 Novinka roku 2023 - bazdrátový / bateriový ROBOT X60

X-Warrior je inovativní robotický čistič bazénů navržený pro osvobození od manuální práce.

Stačí jedno kliknutí.

 

S revoluční technologií Al-Wireless umožňuje samostatně vyvinutý inteligentní algoritmus X-Warrior pracovat automaticky tím nejefektivnějším způsobem po dobu až 10 hodin na jedno nabití, čímž vám nabízí lepší zážitek z bazénu.

Díky originální Full-inverter technologii Fairland běží vnitřní DC-Inverter motory na 20%-100% (průměrně <50%) pod přesnou kontrolou pokročilých algoritmů, což přináší nejdelší výdrž a životnost než kdy předtím.

Původní režim AI umožňuje uživatelům nabíjet jednou za 2 týdny a naplánovat čisticí cyklus. I když se majitel vydá na cesty, X-Warrior, váš spolehlivý bezdrátový čistič bazénu, může stále automaticky udržovat váš bazén s křišťálově čistou vodou v předem nastavenou dobu čištění.

 

Novinka roku 2023: výkonný a autonomní čistič bazénů - bezdrátový vysavač FREERIDER 

Možno předobjednat - dostupnost konec roku 2023

Zodiac ® , značka specializující se na design a vývoj bazénového vybavení, uspěla v odstranění překážky číslo 1, na kterou narážejí uživatelé robotů na čištění bazénů: kabel! Inovace pro větší svobodu -  bezdrátový bazénový robot Freerider TM  je novinkou roku 2023, která funguje v bazénech všech tvarů a se všemi typy obložení až do 12 x 6 m.Nejen ve vodě, ale i mimo bazén, protože absence kabelu usnadňuje manipulaci i přepravu. Tento výkonný, autonomní a vysoce agilní bezdrátový bazénový robot efektivně, inteligentně a zcela nezávisle čistí dno, boky a vodní linii bazénů. Freerider TM  také zajišťuje důkladné čištění bazénu díky svému vysoce výkonnému Zodiac ® patentovanému cyklonovému sání, jeho kartáčům ve tvaru vrtule a progresivní dvouúrovňové filtraci (150 mikronů + 60 miron), která obnovuje nečistoty všech velikostí.


Díky vestavěným senzorům a exkluzivnímu designu Freerider TM  optimalizuje své pohyby v bazénu. Je vybaven odolnou lithium-iontovou baterií, která zaručuje úplný cyklus čištění (2,5 hodiny) a dobije se za pouhé 4 hodiny. 

Aplikace iAquaLink podporuje tuto špičkovou technologii díky okamžitému zobrazení úrovně nabití baterie, přístupu k upozornění na konec cyklu a vzdáleným aktualizacím prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu.

 

Zodiac ® VOYAGER si podmaní veškerou špínu v bazénech 

Extra velké sání a progresivní dvoustupňová filtrace (150 µ/ 60 µ v závislosti na modelu) si poradí se všemi typy nečistot. Jeho kartáče ve tvaru vrtule navíc zajistí, že se všechny nečistoty zachytí ve 4litrovém filtru.  

 

Vestavěné chytré senzory pro optimální pokrytí čištění bazénu

Aby bylo zaručeno optimální pokrytí čištěním bazénu, může se VOYAGER spolehnout na své inteligentní senzory na palubě, které detekují překážky, kterým je třeba se vyhnout při pohybu tekutiny v bazénu. Elektrický robot čistí dno, stěny a vodorysku bazénů do 12 x 6 m, v závislosti na zvoleném cyklu 1h30 nebo 2h30.  

Model RE 4600iQ má také Lift System, patentovanou technologii Zodiac ® , která snižuje hmotnost robota při výstupu z vody. Stejně jako model RE 4400iQ má vestavěnou Wi-Fi konektivitu pro ovládání smartphonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace iAquaLink TM . Uživatel v reálném čase konzultuje na svém mobilním zařízení informace týkající se probíhajícího čištění a může těžit z automatických evolučních aktualizací robota. 

 

Zodiac ® Alpha iQ

Řada ALPHA iQ společnosti Zodiac: inteligentní, vysoce výkonní bazénoví roboti

 

 

Všimneme si především jeho elegantního designu a jeho průhledného hřbetního okna umožňujícího okamžitý pohled na filtr. Jeho futuristický vzhled okamžitě odráží technologické inovace, které obsahuje. Zodiac ® , referenční značka pro bazénové roboty, tak představuje řadu ALPHA iQ TM .

Integrované technologické inovace

Mezi jeho výkony si všimneme jeho patentovaného, ​​extrémně výkonného a dlouhotrvajícího cyklónového sání. Díky své extra velké sací schopnosti a velmi jemné filtraci (60 mikronů) nabízí optimální sběr všech druhů nečistot. 

Díky svému Sensor Nav System TM dokonale identifikuje konfiguraci bazénu, aby optimalizoval jeho pohyby a dobu čištění. Jeho tlakový senzor zefektivňuje řízení lezení po stěnách a čištění vodního potrubí v závislosti na hloubce bazénu.

Dálkové ovládání je zajištěno prostřednictvím intuitivního rozhraní aplikace iAquaLink TM , což vám umožňuje kdykoli sledovat průběh čištění. Uživatel může dokonce znát teplotu vody ve svém bazénu díky senzoru integrovanému do robota. Optimalizace a aktualizace funkcí se provádějí automaticky a vzdáleně.

Díky patentovanému systému Lift System je robot z vody lehčí. Jeho jednoduchý přístup k filtru, stejně jako viditelnost jeho průhledného okénka umožňují velmi snadné použití.

 

 Tepelná čerpadla 

Tepelné čerpadlo NORM MINI CUBE je svými kompaktními rozměry a výkonem určeno pro malé bazény či vířivky.NORM MINI CUBE patří do základní kategorie tepelných čerpadel, což znamená, že má klasickou konstrukci, která v sobě má instalovaný kompresor s konstantními otáčkami. Tato tepelná čerpadla nedokáží pracovat v mínusových teplotách a jejich provozní teplota se pohybuje od +10 °C. Fungují na principu START/STOP, což v praxi znamená, že po zapnutí běží celou dobu na plný výkon a ohřívání vody je skokové tzn. že nechají vždy bazénovou vodu vychladnout pod požadovanou teplotu a následně sepnou opět na plný výkon. Tato tepelná čerpadla dosahují maximální hodnoty C.O.P. 5. NORM MINI CUBE je dodáván ve dvou odlišných provedeních. Buď jako „Kostka” nebo v provedení „Tučňák”

 
 
Naše provozovna:Nově pro Vás nabízíme možnost spotřebitelského úvěru na Váš bazén. Spotřebitelský úvěr Vám zpracuje úvěrový specialista z ČSOB  pan Petr Buňata.

Kontakt  -  telefon:  735 764 346 - email: p. bunata @csob.cz

 

Dále nabízíme projekty bazénů a zahrad

Návrh 

 

Skutečnost 


 

Novinka v obetonováni keramického bazénu  -  podívejte se na Instagram nebo Facebook 

izolační systém ThermoWhite®

 

Tento systém izolace je prověřený více něž 20-ti letou praxí a běžně používaný při výstavbě a rekonstrukcích v Rakousku, Německu i v mnoha dalších evropských zemích prostřednictvím partnerské sítě ThermoWhite, včetně České republiky.

Stěžejní produktovou řadou systému ThermoWhite®, je polystyrénová izolace s různými stupni zatížení. Laicky řečeno, se jedná vlastně o ‘vylévaný polystyren’, či homogenní polystyrenovou izolační vrstvu, se všemi výhodami, které z toho plynou.

Izolace svými vlastnostmi zajišťuje komfort v chladném i teplém období a v případě stropních ploch i snížení kročejového hluku až o -23 dB resp. -32 dB (v kombinaci s folií PE 5/300).
 

 

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Zodpověděli jsme nejčastější otázky našich zákazníků, například jak dávkovat bazénovou chemii, jaké vybrat filtrační zařízení a jak čistit účinně bazén. Pokud i po prohlédnutí sekce Nejčastější dotazy zůstane váš dotaz nezodpovězen, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu. Rádi vám poradíme s výběrem toho správného zastřešení a zajistíme kompletní montáž.

 

 

 

Zajímavé články

post

Zazimování bazénu

Vážení , přiblížila se opět doba zazimování bazénů. Každý máte jistě svůj systém jak zazimovat bazén a technologii. Níže bychom chtěli pouze zmínit často opomíjené body, které na jaře vedou ke sporným situacím.Použitím zazimovacího roztoku  nejenom, že

Více informací
post

Odzimování bazénu

Správný čas na přípravu bazénu na koupací sezónu poznáte podle teploty vody. Pokud už dosáhla 10°C je potřeba začít jednat. Omyjte stěny a okraje bazénu houbičkou a čistícími přípravky značky Chemoform , pomocí síťky vyberte mechanické nečistoty,

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT