logo

Novinky


Novinka - Tepelné čerpadlo NORM MIMI - Tučňák - 4,0 kW - cena 15 852,72 Kč s DPH 
 
Od 1.7.2022 Vám nabízíme novou službu - Projekty a vizualizace zahrad a bazénů

Nově pro Vás nabízíme možnost spotřebitelského úvěru na Váš bazén. Spotřebitelský úvěr Vám zpracuje úvěrový specialista z ČSOB  pan Petr Buňata.

Kontakt  -  telefon:  735 764 346 - email: p. bunata @csob.cz

Vážení zákazníci,

všichni jste jistě zaregistrovali velké změny v cenách na trhu ... zdražení ....

 Od té doby nám bohužel někteří výrobci avizovali další zvyšování cen, na které budeme v blízké budoucnosti nuceni reagovat.

 

Chceme vás proto požádat, abyste si ceny sami průběžně kontrolovali na webu a při tvorbě cenových nabídek pro vaše zákazníky počítali s možností dalšího zdražení některých produktů.

Bohužel není v našich silách zachovat v objednávkách ceny platné v den objednání. Všechny objednávky, které budou námi vyřizovány a fakturovány, budou vždy naceněny aktuálními cenami platnými ke dni fakturace.

Omlouváme se vám za veškeré komplikace; celá situace je pro všechny nepříjemná, nepřehledná a v podstatě nepředvídatelná. Budeme se nicméně snažit ceny měnit co nejméně, a případná zdražení do poslední chvíle absorbovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví a spokojenosti v tomto roce

Tým Bazénového centra :o)

 

 

Připravili jsme pro Vás věrnostní karty - v případě nákupu nad 5000 ,- Kč Vám bude přidělena věrnostní karta 

 

 

Novinka v obetonováni keramického bazénu  -  

izolační systém ThermoWhite®

 

Tento systém izolace je prověřený více něž 20-ti letou praxí a běžně používaný při výstavbě a rekonstrukcích v Rakousku, Německu i v mnoha dalších evropských zemích prostřednictvím partnerské sítě ThermoWhite, včetně České republiky.

Stěžejní produktovou řadou systému ThermoWhite®, je polystyrénová izolace s různými stupni zatížení. Laicky řečeno, se jedná vlastně o ‘vylévaný polystyren’, či homogenní polystyrenovou izolační vrstvu, se všemi výhodami, které z toho plynou.

Izolace svými vlastnostmi zajišťuje komfort v chladném i teplém období a v případě stropních ploch i snížení kročejového hluku až o -23 dB resp. -32 dB (v kombinaci s folií PE 5/300).

 

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Zodpověděli jsme nejčastější otázky našich zákazníků, například jak dávkovat bazénovou chemii, jaké vybrat filtrační zařízení a jak čistit účinně bazén. Pokud i po prohlédnutí sekce Nejčastější dotazy zůstane váš dotaz nezodpovězen, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

blog

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu. Rádi vám poradíme s výběrem toho správného zastřešení a zajistíme kompletní montáž.

CHEMIE - upozornění

 Bezpečnostní informace k jednotlivým přípravkům naleznete www.bazenyusti.cz / www.chemoform.cz / www.vagnerpool.com/ 

 

Zajímavé články

post

Zazimování bazénu

Vážení , přiblížila se opět doba zazimování bazénů. Každý máte jistě svůj systém jak zazimovat bazén a technologii. Níže bychom chtěli pouze zmínit často opomíjené body, které na jaře vedou ke sporným situacím.Použitím zazimovacího roztoku  nejenom, že

Více informací
post

Odzimování bazénu

Správný čas na přípravu bazénu na koupací sezónu poznáte podle teploty vody. Pokud už dosáhla 10°C je potřeba začít jednat. Omyjte stěny a okraje bazénu houbičkou a čistícími přípravky značky Chemoform , pomocí síťky vyberte mechanické nečistoty,

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT