logo

O nás

 

Bazénové centrum s.r.o.

Jsme česká firma, která se zabývá  dodáním a montáží keramických a fóliových bazénů, bazénového zastřešení, lamelového zakrytí, vířivých van a ostatní příslušenství.

Keramické bazény  firmy Compass Pools 

Naše bázeny  Compass Pools jsou jedny z nejlepších keramických bazénů na celoevropském trhu. Technologie spočívá v sendvičovém jádře z keramiky v kombinaci s povrchovou ochrannou vrstvou Crystite odolnou vůči UV záření. Díky keramickému sendvičovému jádru jsou bazény mimořádně odolné. Hlavní výhodou bazénu Compass Pools je parotěsnost a také izolace. Ochranná vrstva Crystite na povrchu chrání vrstvu barvy před povětrnostními vlivy a ve vrstvě jsou navíc zabudované speciální pigmenty, které dodávají keramickému bazénu Compass Pools překrásný trojrozměrný vzhled.

Fóliové bazény - AV FOL

Fólie je vyrobena ze dvou vrstev prémiového PVC vyztuženého tkanou polyesterovou síťovinou. Povrch fólie je navíc opatřen vysoce kvalitním ochranným lakem, který chrání fólii před poškozením, stárnutím, zvyšuje UV stabilitu a zamezuje růstu a usazování bakterií. Tato struktura zajišťuje, že fólie zůstane nepoškozena i v případě vytvoření trhliny v tělese bazénu. Lze koupit jednobarevné, vzorkované, s výliskem, protiskluzové nebo tekuté.

Bazénové  zastřešení Albixon  

Nenarušený estetický vzhled zahrady a bazén s teplou a čistou vodou bez ohledu na rozmary počasí – takové přednosti přináší nízké zastřešení.

CASABLANCA INFINITY si vás, kromě svého decentního a jednoduchého charakteru, získá i svým originálním, futuristickým designem a precizním provedením, nemluvě o tom, že z hlediska ochrany bazénu představuje skutečně revoluční technologickou inovaci. Dejte svému bazénu to nejlepší a nechte jej přirozeně splynout s vaší zahradou. 

Roletové zakrytí CF Group  - Bazénová roleta Rolleasy 

Populární model rolety pro každý typ bazénu . Lamely i stojny jsou v bílé barvě, která se hodí ke každému bazénu. Jedná se o elektrickou variantu, kterou zapínáte otočením klíčku ve stojně rolety. Ovládání je tak velmi komfortní a odpadá vám složitá manipulace se klasickou solární plachtou.Jedná se o kvalitní výrobek od největšího evropského výrobce bazénových rolet. Roleta je vyrobena ve Francii společností DEL.

Lamelové zakrytí ROLLO COVER -  T&A COVERS

Roletový kryt Rollo Cover pro bazény Compass je integrované lamelové zakrytí, které efektivně zahřívá vodu v bazénu a zároveň zajišťuje jeho bezpečnost.
Solární lišty zachycují sluneční energii a ohřívají vodu v bazénu o 4 až 8 °C v závislosti na ročním období a geografické poloze. Vypařování vody a tepelné ztráty jsou během noci omezené na minimum.

Vířivé vany - CF Group -  Vířivé vany Idol Spa

Servis bazénů po celý rok  / odzimování a zazimování bazénů, měření vody zdarma, poradenství/

Příslušenství

 - bazénová technologie, jímky na technologie, bazénová chemie

- lemovka kolem bazénu, dřevěné a plastové terasy

- doprava ,  zemní a výkopové práce  

 Kde nás najdete?

Naši prodejnu najdete na adrese Hostovická 3109/ 21  Ústí nad Labem, jsme zde pro vás každý pracovní den od 08:00 do 16:00 a v sobotu dle dohody. 

 

Zemní a výkopové práce 

nabízíme zemní a výkopové práce s naší technikou / bagr,dumper/

 

Doprava

Přeprava bazénů a zastřešení s naším vlekem
 

 

Vážení zákazníci,

všichni jste jistě zaregistrovali velké změny v cenách na trhu ... zdražení ....

 Od té doby nám bohužel někteří výrobci avizovali další zvyšování cen, na které budeme v blízké budoucnosti nuceni reagovat. 

Chceme vás proto požádat, abyste si ceny sami průběžně kontrolovali na webu a při tvorbě cenových nabídek pro vaše zákazníky počítali s možností dalšího zdražení některých produktů.

Bohužel není v našich silách zachovat v objednávkách ceny platné v den objednání. Všechny objednávky, které budou námi vyřizovány a fakturovány, budou vždy naceněny aktuálními cenami platnými ke dni fakturace.

Omlouváme se vám za veškeré komplikace; celá situace je pro všechny nepříjemná, nepřehledná a v podstatě nepředvídatelná. Budeme se nicméně snažit ceny měnit co nejméně, a případná zdražení do poslední chvíle absorbovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví a spokojenosti v tomto roce

Tým Bazénového centra :o)

POZOR!!!!!!!!! BAZÉNOVÁ CHEMIE - CHEMIE  -  upozornění

 Bezpečnostní informace k jednotlivým přípravkům naleznete www.bazenyusti.cz / www.chemoform.cz / www.vagnerpool.com/ 

201  UZAVŘENÝCH PROJEKTŮ

323 SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

21 PROFESIONÁLNÍCH VÝROBCŮ

29 ODBORNÝCH ZÁMĚSTNANCŮ

Reference od našich zákazníků

Lenka.K - Ústí nad Labem 

Zadali jsme k výrobě retenční nádrž. Vše proběhlo k naší úplné spokojenosti. Poradili nám, zdárně byl vyřešen i problém s dopravou na místo uložení. Vyzdvihuji ochotu, rychlost, vstřícnost a profesionalitu obchodu, která je v dnešní době až nečekaná. Všem vřele doporučuji.

Jan. J - Děčín

Za mě spokojenost.Kdykoliv něco řeším s bazénem nebo technologií, vždy mi rádi poradí a doporučí nejlepší řešení. Montážní materiál nebo chemie,o kterém konkurence nemá ani ponětí že existuje, mají skladem a nebo ho objednají cca do 3 pracovních dnů

Zajímavé články

post

Zazimování bazénu

Vážení , přiblížila se opět doba zazimování bazénů. Každý máte jistě svůj systém jak zazimovat bazén a technologii. Níže bychom chtěli pouze zmínit často opomíjené body, které na jaře vedou ke sporným situacím.Použitím zazimovacího roztoku  nejenom, ž

Více informací
post

Odzimování bazénu

Správný čas na přípravu bazénu na koupací sezónu poznáte podle teploty vody. Pokud už dosáhla 10°C je potřeba začít jednat. Omyjte stěny a okraje bazénu houbičkou a čistícími přípravky značky Chemoform , pomocí síťky vyberte mechanické nečistoty,

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT