logo

O nás

Bazénové centrum s.r.o.

Jsme česká firma a zabýváme se dodáváním bazénů podle přání našeho zákazníka. Náš sortiment obsahuje veškeré zboží pro údržbu bazénů a veškeré bazénové technologie. Na naší prodejně máte možnost běžně zakoupit bazénovou chemii skladem. V naší nabídce nechybí ani bazénové zastřešení, vířivé vany a sauny, dále dodáváme kamenný koberec, dřevěné a plastové terasy.

 

Kde násnajdete?

Naši prodejnu najdete na adrese Hostovická 21 v Ústí nad Labem, jsme zde pro vás každý pracovní den od 08:00 do 16:00 a v sobotu dle dohody. Dne 18.8.2021 z technických důvodů zavřeno !!!

Dodáváme bazény

Vyberte si bazén přesně podle vašich představ. Keramické bazény, plastové i fóliové bazény. Bazénová chemie, Údržba bazénů, Zastřešení bazénů, Vířivé vany a sauny.

Proč my?

 

Zemní a výkopové práce 

nabízíme zemní a výkopové práce s naší technikou / bagr,dumper/

Autodoprava 

Přeprava bazénů a zastřešení s naším vlekem
 

 

 

185 UZAVŘENÝCH PROJEKTŮ

180 SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

25 PROFESIONÁLNÍCH VÝROBBCŮ

33 ODBORNÝCH ZÁMĚSTNANCŮ

 

Reference od našich zákazníků

Alena M. - Chlumec

"Už dlouhou dobu jsem snila o kvalitní vířivce a díky Bazénovému centru se splnily mé sny. Dodání včas včetně montáže a perfektního proškolení. Moc vám děkuji za váš přístup a vaše služby, byla jsme maximálně spokojena."

Petr D. - Ústí nad Labem

“Náš bazén jsme chtěli využívat naplno a rozhodli jsme se prodloužit sezónu bazénovým zastřešením. Děkujeme za dodání a montáž bazénového zastřešení, je vlemi kvalitní a naprosto perfektně plní svůj účel. Bazenové centrum můžeme jen vřele doporučit.”

Miroslav J. - Litoměrice

"Rozhodli jsme se pořídit na zahradu bazén a dlouho jsme hledali spolehlivou firmu pro realizaci, nakonec jsme vybrali dobře a to Bazénové centrum s.r.o., úžasný přístup při zpracování dokumentace a kompletní realizace našeho vysněného bazénu. Děkujeme i za velmi příznivou cenu naší realizace."

brandbrandbrandbrandbrandbrand

Zajímavé články

post

Zazimování bazénu

Vážení , přiblížila se opět doba zazimování bazénů. Každý máte jistě svůj systém jak zazimovat bazén a technologii. Níže bychom chtěli pouze zmínit často opomíjené body, které na jaře vedou ke sporným situacím.Použitím zazimovacího roztoku  nejenom, že

Více informací
post

Odzimování bazénu

Správný čas na přípravu bazénu na koupací sezónu poznáte podle teploty vody. Pokud už dosáhla 10°C je potřeba začít jednat. Omyjte stěny a okraje bazénu houbičkou a čistícími přípravky značky Chemoform , pomocí síťky vyberte mechanické nečistoty,

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT