logo
man

Bazénové centrum s.r.o.

Jsme česká firma a zabýváme se dodáváním bazénů podle přání našeho zákazníka. Náš sortiment obsahuje veškeré zboží pro údržbu bazénů a veškeré bazénové technologie. Na naší prodejně máte možnost běžně zakoupit bazénovou chemii skladem. V naší nabídce nechybí ani bazénové zastřešení, vířivé vany a sauny, dále dodáváme kamenný koberec, dřevěné a plastové terasy.

Kde násnajdete?

Naši prodejnu najdete na adrese Hostovická 21 v Ústí nad Labem, jsme zde pro vás každý pracovní den od 08:00 do 16:00 a v sobotu dle dohody.

Dodáváme bazény

Vyberte si bazén přesně podle vašich představ. Keramické bazény, plastové i fóliové bazény. Bazénová chemie, Údržba bazénů, Zastřešení bazénů, Vířivé vany a sauny.

185

UZAVŘENÝCH PROJEKTŮ

180

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

25

PROFESIONÁLNÍCH VÝROBBCŮ

Reference od našich zákazníků

"Už dlouhou dobu jsem snila o kvalitní vířivce a díky Bazénovému centru se splnily mé sny. Dodání včas včetně montáže a perfektního proškolení. Moc vám děkuji za váš přístup a vaše služby, byla jsme maximálně spokojena."

Alena M.

Chlumec

“Náš bazén jsme chtěli využívat naplno a rozhodli jsme se prodloužit sezónu bazénovým zastřešením. Děkujeme za dodání a montáž bazénového zastřešení, je vlemi kvalitní a naprosto perfektně plní svůj účel. Bazenové centrum můžeme jen vřele doporučit.”

Petr D.

Ústí nad Labem

"Rozhodli jsme se pořídit na zahradu bazén a dlouho jsme hledali spolehlivou firmu pro realizaci, nakonec jsme vybrali dobře a to Bazénové centrum s.r.o., úžasný přístup při zpracování dokumentace a kompletní realizace našeho vysněného bazénu. Děkujeme i za velmi příznivou cenu naší realizace."

Miroslav J.

Litoměrice

brand
brand
brand
brand
brand
brand

Zajímavé články

post

Zazimování bazénu

Vážení , přiblížila se opět doba zazimování bazénů. Každý máte jistě svůj systém jak zazimovat bazén a technologii. Níže bychom chtěli pouze zmínit často opomíjené body, které na jaře vedou ke sporným situacím.Použitím zazimovacího roztoku  nejenom, že

Více informací
post

Odzimování bazénu

Odzimování bazénu - Správný čas na přípravu bazénu na koupací sezónu poznáte podle teploty vody. Pokud už dosáhla 10°C je potřeba začít jednat. Omyjte stěny a okraje bazénu houbičkou a čistícími přípravky značky Chemoform , pomocí síťky vyberte mechan

Více informací
post

PRODLUŽTE SI KOUPACÍ SEZÓNU SE ZASTŘEŠENÍM

Využijte váš bazén na plno, s bazénovým zastřešením si jednoduše prodloužíte koupací sezónu o několik měsíců. Sníží se vám i náklady na ohřev vody. Přečtěte si více o možnostech zastřešení vašeho bazénu.

Více informací

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním.      Více informací

SKRÝT